200 мільйонів доларів не допомогли. У Сполучених штатах затримали шахраїв, які протягом шести років дурили банки та крали гроші. Вони наводили фіктивні докази своєї платоспроможності. І одразу знімали усі кошти, щойно установи переказували суми на їхні рахунки.

Госдеп США назвал сроки получения Украиной энергетической независимости

Правоохоронні органи Сполучених Штатів розкрили одну з найбільших в історії країни афер з кредитними картками. Шахраям вдалося пограбувати банки як мінімум на 200 мільйонів доларів. Звинувачення у справі висунули вісімнадцятьом представникам злочинного угруповання, які діяли протягом шести років! Шахраї використовували близько семи тисяч підроблених посвідчень, фальшивих рахунків та інших документів, що мали підтвердити платоспроможність. Покращуючи свою кредитну історію, так звані позичальники отримували доступ до значних сум, які одразу знімали з карток. Ця група діяла на території 28-ми американських штатів. Отримані кошти переказували в Пакистан, Індію, Канаду, Румунію, Китай і Японію.

Хакеры атаковали Федрезерв США, заполучив личные данные банкиров

Тим часом, хакери знову напали на внутрішній веб-сайт Федеральної резервної системи Сполучених Штатів. Члени Anonymous  виклали в інтернет особисту інформацію понад чотирьох тисяч керівників банків. У мережу потрапили поштові адреси, робочі і мобільні телефони і номери факсів.  У ФРС заявили, що вже впоралися з проблемою, й інцидент не вплинув на роботу важливих систем. А ось чи зникли гроші з чиїхось рахунків внаслідок цього нападу, поки що невідомо.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: сша афера банковская карта
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1504
Загрузка...
Загрузка...