Печерський суд Києва почав розгляд скаргу адвокатів Леоніда Кучми з вимогою закрити кримінальну справу. На засідання прийшли неготові всі, окрім захисників колишнього президента.

Леонід Кучма на розгляд власної справи до Печерського суду не прибув. Не було там і екс-майора Миколи Мельниченка. Що ж до іншого фігуранта - Олександра Мороза, то його просто не попередили. Потерпілий у справі Ґонгадзе - Олексій Подольський - заявив, що в очі скарги не бачив. Тому попросив іще тиждень на ознайомлення. Однак дали півгодини. Потерпілий демонстративно залишив судове засІдання.

Олексій Подольський, потерпілий у справі про вбивство Георгія Ґонгадзе: "Мені повідомили вчора ввечері. В 7 вечора прийшов почтальйон і приніс оцю бумажку, що буде суд. Вони навіть поштою не прислали і скаргу і так далі. Хоча би я її прочитав. Ну як можна. Я не розумію логіку печерського суду"

Нагадаємо, кримінальну справу проти Леоніда Кучми порушили навесні цього року. Йому інкримінують перевищення владних і службових повноважень, що призвело до вбивства опозиційного журналіста Георгія Ґонгадзе у 2000 році.

Теги: суд кучма гонгадзе
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1212