На українській ділянці Дунаю на початку наступного тижня очікується максимальний рівні води. Про це повідомляє "5 канал".

Уровень воды в Дунае побил столетний рекорд

Водночас, за повідомленням прес-служби ДержНС в Одеській області, відповідні служби перебувають у стані повної готовності до надзвичайних ситуацій.

"Пункти збору рятувальників, які розгорнуті поблизу с. Орловка та Кілії повноцінно функціонують і розраховані не тільки на розташування особового складу, а й на перебування населення у випадку його тимчасового відселення. Крім того, на Одещині сконцентровані важка інженерна техніка та плавзасоби, які були завчасно передислоковані із Криму, Вінницької, Запорізької, Кіровоградської та Миколаївської областей. Рятувальники несуть чергування у цілодобовому режимі. У випадку вищого рівня надзвичайної ситуації, якої, ми сподіваємось, не буде, на місці події буде сконцентровано майже 1200 чоловік особового складу та понад 400 одиниць техніки ДержНС", - повідомив заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДержНС України Віктор Кучера.

Европа уходит под воду: Дунай готовится затопить Вену

Нагадаємо, раніше у Гідрометцентрі прогнозували, що на українській ділянці Дунаю максимальні рівні води проходитимуть після 20 червня. У зв'язку з цим прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив віце-прем`єр-міністру Олександру Вілкулу, голові Держслужби з надзвичайних ситуацій Михайлу Болотських та голові Держагенства водних ресурсів Василеві Сташуку тримати на контролі ситуацію із припливом "великої води" 20-25 червня в українській частині басейну річки Дунай.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: вода река наводнение дунай
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 825