В Камеруні, на борту хорватського корабля "Swift Split", так і не дочекавшись зарплати помер український моряк. Цю інформацію підтвердили у Міністерстві закордонних справ. Тепер готуються документи для репатріації загиблого. Точну причину смерті чоловіка не повідомляють. У відомстві з себе провину знімають - кажуть для повернення моряка на батьківщину були готові всі документи. Однак він, нібито, сам не захотів залишити корабель. Серед членів команди покинутого напризволяще корабля залишається ще один громадянин України.

Медіа ж повідомляють, що люди на судні живуть впроголодь, у них відібрали документи. Хорватська компанія-судновласник збанкрутувала ще в 2010-му. Корабель намагалися продати за борги - не вийшло. Місцева влада заявила, що не може втручатися у приватні справи бізнесменів.

"Ми неодноразово самі наголошували на тому, що їм необхідно залишити це судно і повернутися на Батьківщину. І повірте, що в нас є цей повний перелік документів, які необхідно. І, в разі необхідності, ми б передали в Габон або в Камерун для того, щоб вони виїхали. Просто не було бажання виїхати, на жаль", - заявив речник МЗС Олександр Дікусаров. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: мид смерть ubr камерун моряк
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 980