У Москві поліція розігнала демонстрацію, яку організували активісти опозиції біля будівлі російського Центрвиборчкому. Демонстранти зажадали проведення вільних і справедливих виборів та скандували "Шахрайські вибори - поза законом!". Затримання почалися після того, як організатор акції Сергій Удальцов повідомив присутніх, що кожен із них може нести плакат і діяти, як одиночний пікетувальник, якому не потрібен офіційний дозвіл.

"Сегодня у нас здесь будут одиночные пикетирования, так как префектура не согласовала, на наш вигляд, не законно абсолютно, акцию эффективных виборов. Сейчас будем по очереди проводить одиночное пикетирование. Пойдемте, тогда вот на ту сторону переместимся, я начну на любые ваши…", - керував організатор акції протесту Сергій Удальцов.

Протестувальників поліція почала хапати і запихати до ПАЗиків. Так затримали 14 осіб. Активісти заявили, що президент Медведєв і прем'єр-міністр Путін монополізували вибори. І вимагають, аби цього року грудневі перегони відбулися справедливо. Опозиція називає майбутні вибори фальсифікацією, оскільки цілій низці неурядових партій відмовили в реєстрації, і вони не зможуть виставити своїх кандидатів. Розповідає телеканал UBR.

Теги: выборы москва оппозиция ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 537