В Індії - чергові жертви релігійності. Під час святкувань Кумбха-Мела, або свята глечиків, в Аллахабаді 36 людей загинуло в тисняві.

Возмещение за вред жизни и здоровью при ДТП упрощено

В Індії сталася трагедія  на вокзалі, куди прибули мільйони паломників. Вони розраховували взяти участь у релігійному фестивалі, який проводять раз на дванадцять років, а триває свято протягом двох місяців. Будівля вокзалу просто не витримала маси охочих вклонитися святиням індуїзму.  Паніку спровокували дії поліцейських, які за допомогою кийків почали наводити лад у натовпі.

Паван Кумар, міністр залізничних сполучень : " Усе сталося раптово. Просто забагато людей зібралося на залізничній станції. Юрба зламала тимчасові бар'єри, які ми встановили там. Ми чекали збільшення кількості пасажирів на платформах, однак усе одно виникла тиснява, почався хаос".

Автошляхи - як ковзанка тож слід пам'ятати як діяти в разі ДТП

На релігійні свята в Індії нерідко гинуть люди. Востаннє таке скупчення виникло в місті Патна під час індуїстського фестивалю Чхатх у листопаді, а також були жертви під час молитви в храмі міста Деогха у вересні 2012-го року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: индия происшествие жертва
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 849
Загрузка...
Загрузка...