У центрі Києва – знову сутички між міліцією і студентами. На Михайлівській площі зібрались учасники акції, аби пройти маршем столицею, виступаючи проти освітньої системи в Україні. Та проводити заходи на площі заборонив суд, кажуть представники МВС.

На сусідні вулиці молоді завадили потрапити кордони міліції, а згодом і щільне кільце з беркутівців. Всередині опинилось близько 20 демонстрантів. Їм на допомогу прийшли народні обранці. Студенти переконують, мають дозвіл на проведення мітингу в інших місцях, а на Михайлівській площі лише зібралися. Чому міліціонери загородили їм дорогу, не знають. Правоохоронці ж стверджують: активісти їх провокували.

"Серед учасників акції знаходяться особи, які жодним чином не мають відношення до студентів і студентського руху, і саме ці особи намагалися спровокувати активні дії міліції", - заявив заступник речника ГУ МВС України у м.Києві Володимир Дмитренко.

"Коли почав бігти Беркут, частина людей побігла, бо подумали, що будуть затримувати, і після цього Беркут взяв в кільце, спочатку дуже сильно", - пояснює телеканалу UBR студент Іван.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: киев студенты беркут митинг ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1149