Північна Корея у жалобі. Від серцевого нападу помер "син великого вождя" - Кім Чен Ір. Це сталося сімнадцятого грудня, коли лідер КНДР їздив країною. Йому було 69. Відомо, що Кім Чен Ір полюбляв сигарети та коньяк, мав діабет та проблеми з серцем. А три роки тому переніс інсульт. Звістка про раптову смерть очільника КНДР злякала сусіда - Південну Корею. Більше півстоліття країни ворогують.

Же-Чонг, житель Південної Кореї: "Вони можуть напасти на нас раптово. У нашій країні є збройні сили, а ще нам допоможуть Організація Об'єднаних Націй та сили Сполучених Штатів. Я вважаю, що вони зможуть забезпечити наш захист".

Уряд Південної Кореї привів усі військові сили в країні у стан бойової готовності та посилив охорону на кордоні із країною-сусідом. На півдні готуються до війни.

Кван-Чан речник президента Південної Кореї:"Наш уряд повністю готовий - ми уважно стежимо за ситуацією в Північній Кореї. Крім того, ми будемо тісно співпрацювати країнами та міжнародним співтовариством для підтримки миру і безпеки на Корейському півострові".

Кім Чен Іра поховають 27 грудня у мавзолеї разом із батьком. Нагадаємо, він очолював Північну Корею протягом сімнадцяти років. Владу в країні успадкував після смерті батька. Наступником вождя називають його сина - Кім Чжон Ина, якому не має тридцяти.

Теги: корея еим чен ир зсмерть
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1343