Глава департаменту культури Москви Сергій Капков заявив, що з Музею Маяковського пропало 52 експоната, повідомляє "Ехо Петербурга".

Серед цих предметів роботи Олександра Родченка і особисті речі Маяковського. За словами Капкова, пропажа експонатів була виявлена у ході двох перевірок фондів музею, проведених Мінкультом в 2007 і 2009 роках, проте відомо про неї стало тільки зараз.

 Музей світу - французький Лувр - розширюється 

За словами директора музею Світлани Стріжнєвої, два експонати пізніше вдалося знайти за кордоном, вони були повернуті в Росію. Інші 50 предметів числяться зниклими. Серед зниклих експонатів окуляри Маяковського, його свічник, а також плакати "Робочий один слабкий", "Якщо ти став на роботі інвалід", "Вікно РОСТу № 883" та інші предмети.

Фонди Музею Маяковського, розташованого на Луб'янці, в будинку, де колись жив поет, налічують понад 50 тисяч одиниць експонатів. Більшу частину фонду становить бібліотека (понад 25 тисяч книг, газетних заміток та інших матеріалів).

На початку грудня 2012 року став відомо, що Музей Маяковського планується закрити на ремонт. Цей намір московської влади викликало побоювання в колективі музею за збереження експозиції.

Самая большая коллекция лампочек 

Раніше повідомлялося, що музей закриється в 2013 році, проте Капков заявив, що це відбудеться пізніше - в 2014 році. У 2013-му, за словами глави департаменту культури, буде розроблено та прийнято проект з ремонту.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: музей москва кража экспонаты
Источник: УНН Просмотров: 832
Загрузка...
Загрузка...