Невеличке іспанське місто Палас-де-Абахо зажило сумної слави. Адже воно заборгувало майже 4,5 мільйони євро. Сума вдесятеро більша за столичні борги. Ці гроші важким тягарем лежать на плечах двохсот сорока жителів Палас-де-Абахо. Кожен має сплатити по двадцять тисяч євро. Уся земля вже фактично перейшла у власність банків. Єдине, що залишИлося місцевим, - ратуша, паб і притулок для літніх людей.

Фелікс Рончеро, мер: "Бюджет руйнували впродовж трьох десятиліть колишні мери. Наприклад, один із них побудував притулок для літніх людей вартістю у понад мільйон євро. Коли ж настав час розплачуватися, коштів не вистачило. Тож протягом п`яти років борг зріс до шестисот тисяч євро".

Працівники вже звикли отримувати половину зарплатні - в адміністрації немає грошей. А місцевий бізнес ледь зводить кінці з кінцями. Жителі нещасливого містечка рідко відвідують розважальні заклади та бари - вони рахують кожну копійку.

Еміліо Еспіноса, місцевий житель: "Це просто сором жити так, як ми живемо. Якщо мерія або уряд не зроблять нічого, то врятувати нас від цієї кризи буде неможливо. Досі ми жили спокійно, але після того, як дізналися скільки у нас боргів, втратили спокій".

Місцеві сподіваються, що мерії вдасться витягти Палас-де-Абахо з боргової ями. Адже закладати вже нічого.

Теги: банк долги кризис палас-де-абахо
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1058