Путін виграє завдяки махінаціям із цифрами за дільницях. Протоколи перепишуть за вказівками згори. Заявила Ірина Колпакова, яка донедавна очолювала виборчу комісію у Самарі. Цю схему вже використали під час перегонів до російської Держдуми 4 грудня минулого року.

Ірина Колпакова, екс-голова виборчої комісії м.Самари: "После сдачи по телефону контрольных соотношений, после того как нам сказали, ребята все ОК. У вас сошлись все цифры. Вы правильно составили все протоколы и можете ехать в территориальную комиссию для сдачи показаний. Последовал звонок, мне как председателю комиссии с настоятельной просьбой переоформить протоколы. Поскольку данные протоколы не удовлетворяют какую-то сильную партию".

Жінка коригувати показники відмовилася. Як наслідок, ані її саму, ані її комісію до роботи на майбутніх президентських виборах не допустили. Ірина зізнається, нині їй просто шкода грошей на ті веб-камери, які вже почали активно встановлювати на виборчих дільницях для унеможливлення фальсифікацій. Мовляв, це кошти з бюджету, тобто платників податків.

А виявляється, відеоспостереження не має сенсу. Адже результати замінять уже після того, як камери вимкнуть.

Ірина Колпакова, екс-голова виборчої комісії м.Самари: "Задача такая, что бы прошел Путин, одним туром, с перевесом по отношению к другим кандидатам, с разницей в семьдесят и более процентов".

Хоч як це дивно, але жінка ще й вигороджує Путіна. Каже, готова за нього голосувати. Запевняє, прем’єр просто не знає, що відбувається. Інакше зупинив би це негайно. Утім, у "святість" Путіна та інших політиків у Росії не вірять представники угруповання хакерів "Анонімус". Вони вже опублікували в мережі звернення до продажних чиновників та блогерів. Попередили, що спостерігають за ними всіма, практично тримають на гачку. "Аноніми" запропонували нечистим на руку політикам і блогерам припинити порушувати правила та закони, інакше пригрозили оприлюднити всі їхні секретні дані.

Теги: россия выборы путин фальсификации
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 947