У Сполучених Штатах офіційно стартувала передвиборна кампанія. В Айові проводять так звані "праймеріз". Це збори активістів Республіканської партії. На зібранні учасники зустрічі мають висунути єдиного кандидата в президенти від цієї політичної сили. Обирати активістам доведеться аж із семи претендентів.

Міт Ромні, кандидат у президенти від республіканської партії:"Важко передбачити, кому саме висловлять свою прихильність мої колеги за партією. Але я точно знаю одне - я готовий до участі у виборах президента і зможу докласти зусиль, аби зробити цю країну кращою. Посприяти її піднесенню. Не тільки економічному, а й соціальному та духовному".

Міт Ромні, до речі, наразі є лідером за результатами соціологічних опитувань. Багато хто впевнений, що саме він стане офіційним кандидатом на пост президента від республіканців. На другому місці – член палати представників Конгресу – Рон Пол. Замикає трійку лідерів колишній сенатор штату Пенсильванія – Рік Санторум.

Рон Пол, кандидат у президенти від республіканської партії: "Я вже маю досвід у цьому і хочу зауважити, що мені неймовірно приємно, що я знову зміг стати кандидатом у президенти від республіканської партії".

Офіційно, передвиборна кампанія Республіканської партії завершиться влітку на національному з’їзді в місті Тампе, штат Флорида. Там і оголосять ім"я офіційного кандидата. За прогнозами аналітиків, більшість претендентів залишать боротьбу вже після зустрічі в Айові.

Теги: сша президент выборы америка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 775