Євросоюз не парафуватиме угоду про Асоційоване членство цьогоріч. Про це повідомив голова комітету Верховної ради з питань євроінтеграції Борис Тарасюк. Більше того під загрозою зриву проведення саміту Україна-ЄС, який запланований на 19 грудня.

Очікуваного парафування угоди про Асоціацію 19 грудня цьогоріч Україна не дочекається. Прогнозує голова профільного комітету верховної ради Борис Тарасюк. На його думку, цю процедуру буде перенесено на початок наступного року. Після цього почнеться етап підписання угоди між сторонами та її ратифікація усіма країнами-членами ЄС.

Борис Тарасюк, голова комітету ВРУ з питань євроінтеграції: "Можливо в січні відбудеться парафування на технічному рівні. Якщо все буде йти все нормально і нинішня влада не дасть підстав для того, щоб відкласти і підписання угоди, то воно може відбутися в середині наступного року. Що стосується ратифікації, то вона можлива лише після підписання"

Під великим питанням і проведення саміту Україна-ЄС. Який запланований на наступний понеділок. Все залежить від висновку Комісара Євросоюзу з питань розширення Штефана Фюле, який прибув до Києва. На думку Бориса ТАРАСЮКА він має на меті з'ясувати чи готова українська влада виконати вимоги ЄС. Сьогодні президент Віктор Янукович проведе зустріч з Комісаром із питань розширення. Ініціатор візиту - європейська сторона.

Теги: ес фюле тарасюк соглашение о зоне свободной торговли
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2924