У Росії політичний скандал. "Боягузливі хом’яки та нерозумні пінгвіни". Відверту телефонну розмову Бориса Нємцова, який у грубій формі висловлюється про свій електорат, виклали в Інтернеті та показали по ТВ.

У Росії спалахнула гучна політична сварка. В Інтернеті з'явилися аудіо записи та розшифровки телефонних розмов опозиційного політика Бориса Нємцова, де він нецензурно висловлюється і називає людей на антиурядовому мітингу "абсолютними Овочами". Переговори Нємцова оприлюднило он-лайн-видання LifeNews.

Ашот Габрельянов, редактор Інтернет-видання: "Можно говорить о том, что технологии не правильные, это как-то добыто, это противозаконно. Но в том, что мы выполнили журналистскую качественную работу, это факт. Мы показали это максимально правдиво, потому что показали это из первоисточников – из уст самого Немцова".

Сам політик лише частково зізнався у гріхах. Половину записів визнав справжніми, частину назвав чистої води підробкою. Водночас, він повідомив у своєму блозі в мережі, що ніколи не брав на себе зобов’язання не вживати ненормативної лексики.

Борис Нємцов, лідер опозиції: "Конечно, когда я говорю со своими друзьями по телефону, я, как и любой другой человек, расслабляюсь и может быть это моя ошибка. Более того, я сегодня извинился перед теми, в отношении кого, я что то обидное говорил. Но я нормальный человек, я не ангел, не святой и не корчу из себя такого, я нормальный человек".

Водночас, Нємцов вирішив подати на LifeNews до суду за незаконне таємне прослуховування його телефонних розмов. Його підтримали однодумці.

Євгенія Чирікова, активістка опозиції: "Я изначально отнеслась к этому как к провокации ФСБ и жуликов и воров, которые делают все возможное, на наши же налоги, что бы влезть в личную жизнь человека и сделать ее невыносимой".

Самі опозиціонери, про яких говорив Нємцов, поставилися до його слів із розумінням. Майже всі одностайно пояснюють оприлюднення записів спробою зірвати новий мітинг 24 грудня.

Теги: россия политика власть скандал цензура немцов
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2035