Тимошенко сидітиме у СІЗО ще мінімум 4 місяці. Саме такий термін передбачено для розгляду апеляції на вирок Печерського райсуду. Захисники ув'язненої збираються подати її вже наступного тижня.

Сам вирок адвокати назвали абсурдним, адже він фактично не містить посилань на ті норми закону, які нібито були порушені. До того ж, значна частина вироку докази захисту спростовує , а звинувачення ґрунтується лише на словах свідків прокуратури. Разом з апеляцією, адвокати проситимуть суд звільнити Тимошенко з-під варти. Вони переконані, сторона обвинувачення буде навмисне затягувати процес, аби подати скарги до Європейського суду захист не зміг через давність справи.

"Щоб потрапити до Європейського суду ми маємо пройти апеляційну інстанцію і касаційну інстанцію, в яких, на жаль, ми не бачимо перспективи того, що рішення буде скасовано", - пояснив Адвокат Юлії Тимошенко Микола Сірий.

"Юлія Володимирівна Тимошенко була позбавлена права на справедливий суд, була позбавлена права на компетентного, неупередженого суддю, була позбавлена права на захист і цього більш, ніж достатньо, аби ця справа була розглянута в Європейському суді", - вважає інший адвокат Юлії Тимошенко Юрій Сухов. Передає телеканал UBR.

Теги: тимошенко сизо ubr европейский суд
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 776