Азаров вимагає від чиновників бути ближчими до народу. Й роз’яснювати людям логіку своїх дій та рішень. Прем'єр заявив: потрібно зустрічатись з українцями особисто. Або спілкуватись на сторінках соціальних мереж. Хто цього не зрозуміє - має звільнити посаду.

Тоді мітингів у державі не влаштовуватимуть. Бо владу населення розумітиме. Згадав глава уряду і про чорнобильців та афганців. Мовляв, вони б не вийшли під стіни Ради, якби раніше відповідальні за соціальну політику зустрілися із представниками громадських організацій і роз'яснили норми законопроектів про пільги. Азаров пообіцяв: жоден пункт соціального захисту не зменшить. А у 2012-му прожитковий мінімум зростатиме.

"Це ж стосується збільшення чорнобильських пенсій, медичного обслуговування, забезпечення інвалідів протезами тощо. Всі проблемні питання надалі ми домовились вирішувати в рамках консультаційної ради з представниками громадських організацій. Тобто, у найскладніших ситуаціях завдяки відвертому діалогу уряд знаходить компроміси", - заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров. Передає телеканал UBR.

Теги: азаров чиновники ubr общение с народом
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 485