Прем'єр-міністр вирішив відкрити для себе нові можливості. Після спроби підкорити соціальні мережі глава уряду взявся налагоджувати комунікацію з блогерами. Каже, хотів би почути їхню думку про реформи, які запроваджує Уряд. Азаров пообіцяв прислухатися до пропозицій інтернет-користувачів, натомість доносити їм правду. Але не всю.

"У меня вообще железная логика. Вот я 20 лет в политике, так. Я всегда говорю правду. Если нельзя говорить правду, я лучше молчу. Ну бывают такие моменты, когда нельзя правду говорить. Бывают к большому сожалению", - пояснив свою позицію Микола Азаров, прем'єр-міністр України.

Інтернет-користувачі засумнівалися у щирості чиновника. Кажуть: влада занадто рідко прислухається до думки інших.

"Добре, що вони, ну він зокрема, виходить і говорить. Це вже початок діалогу. Хоча, я не вірю відверто у його ефективність. Оскільки ключове питання не в тому, що ми не знаємо про те, що робить уряд. Чи суспільство про це не знає. Ключове питання, що уряд робить не те, що треба", - виклав позицію блогерів головний редактор інтернет-проектів Вахтанг Кіпіані.

На заході спілкування із інтернет-аудиторією вже норма для політиків, кажуть вітчизняні користувачі світого павутиння. Для тамтешніх великих компаній та чиновників мережа – чи не головне джерело комунікації з людьми. У нас же уряд робить у цьому напрямі лише перші кроки.

"Це є ті люди, які визначають розвиток країни, які визначають розвиток своїх бізнесів, власний розвиток. І не комунікувати з ними, значить втрачати динаміку розвитку. Тобто уряд не може не комунікувати з динамічною аудиторією", - вважає президент Асоціації видавців періодичної преси Олександр Погорєлов.

Прем'єр на критику блогерів не образився. Пообіцяв: це не остання зустріч із інтернет-користувачами.

"Абсолютно ничем не омрачили. Я и готов был, и ожидал гораздо худшего. Спасибо вам. Просто мне уже надо ехать. Очередные у меня мероприятия", - попрощався з блогерами прем'єр-міністр України Микола Азаров. Розповідає телеканал UBR.

Теги: азаров встреча ubr блоггеры
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 539