Голова держреєстру Леонід Єфіменко написав заяву про звільнення, повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович. Кадрове питання не стало несподіванкою. Сьогодні Микола Азаров у черговий раз розкритикував роботу служби, яка мала б скоротити терміни і кількість процедур під час продажу  нерухомості.

Азаров пропонує звільнити голову Держреєстру Леоніда Єфіменка

Та повинна сприяти проведенню оформлення не тільки працівниками Держреєстру, а й приватними нотаріусами. Які зараз взяли на себе тільки 16 відсотків угод.  Азаров  зазначив, що з 1 січня відомство працювало погано. Скарги людей із цього приводу вважає обґрунтованими. Розбиратися у проблемах доручив віце- прем’єру Олександру Вілкулу. Нагадаємо, Єфіменко був призначений на посаду голови Укрдержреєстру указом президента  14 січня 2011 року. До того він обіймав посаду заступника міністра юстиції.

Микола Азаров, прем'єр-міністр України : " У багатьох містах центри відкрилися у не зручних для громадян місцях. В Києві аж біля аеропорту Жуляни. Коштів було не багато, але переконаний цю справу можна було організувати краще".

Азаров поручил уволить главу Укргосреестра

Сьогодні також позбувся крісла ще один високопоставлений чиновник. Кабмін звільнив голову Аграрного фонду Ігора Якубовича. Уряд вирішив ліквідувати установу, а на її місці створити державну акціонерну компанію.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: азаров госреестр лавринович
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1344
Загрузка...
Загрузка...