Україна отримає новий газовий контракт із Росією після поїздки Віктора Януковича до Москви. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров. Посадовець зазначив, що влада покладає великі сподівання на візит до Кремля. У Білокам’яній також розуміють необхідність компромісу. Наш Президент відвідає столицю сусідньої держави 24 вересня. Там він зустрінеться з Дмитром Медведєвим. Раніше сторонам вдавалося лише обмінюватись ультиматумами та погрозами.

Вітчизняні чиновники заявляли про можливість перегляду договорів у суді. Росіяни відповідали, що готові й на це. Поступки ж допускали тільки після злиття "Нафтогазу" із "Газпромом".

"Мы рассчитываем на то, что эта встреча положит начало для заключения нового контракта. Мне думается, что и российские партнеры понимают, что наступил момент, когда надо принимать решение. Это решение естественно будет компромиссным", -висловив сподівання прем'єр-міністр України Микола Азаров. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азаров визит в москву ubr газовый контракт
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1001