Одним з перших рішень нової Верховної Ради повинно стати ухвалення виборчого кодексу. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав міністр надзвичайних ситуацій, новообраний народий депутат Віктор Балога.

Партия регионов предлагает принять избирательный кодекс

"Такі рішення потрібно приймати по гарячих слідах, коли більшість новообраних депутатів знають основні проблемні місця виборчого законодавства", - вважає політик.

Але основна причина, по якій новий закон треба приймати саме зараз, на думку Віктора Балоги, – відсутність політичної коньюктури. "У партій, чи окремих депутатів немає потреби писати правила гри під конкретну ситуацію, або політичну силу. З іншого боку, такий закон має шанси об'єднати депутатський корпус у спільній роботі влади і опозиції на користь суспільства", - сказав він.

Не подфартило. Известные политики, которых мы не увидим в Раде

На думку політика, приймаючи нове законодавство після таких важких виборів, "ми хоча б частково реабілітуємо Україну в очах міжнародної спільноти". "Бо Європа не може зрозуміти як суддя своїм рішенням викреслює десятки тисяч голосів, а кандидат в депутати заводить на дільниці спецпідрозділ МВС для відстоювання власних політичних інтересів", - підкреслив він.

Досье на Виктора Балогу

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: закон выборы рада власть оппозиция избирательный кодекс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2672