Третє засідання підкомісії з міжрегіонального і прикордонного співробітництва Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії відбулося 6 березня у Мінрегіоні України. Про це повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Читайте також: Держава береться за розвиток регіонів

Сторони обговорили питання виконання Плану заходів із реалізації Програми міжрегіонального та прикордонного співробітництва України та Російської Федерації на 2011-2016 роки, підготовку до …третього Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму за участі глав держав, функціонування українсько-російських єврорегіонів, зокрема, створення єврорегіону "Азов", перспективи діяльності постійно діючої наради "Співдружність регіонів". Крім того, було детально розглянуто можливість створення українсько-російських робочих груп із містобудівного планування територій та житлово-комунального господарства.

Читайте також: В Україні з'явиться єдина повна база даних про нерухомість

Міжрегіональне співробітництво активізує розвиток міждержавних торговельно-економічних зв'язків. Реалізація великих міжрегіональних проектів сприяє залученню інвестицій, створенню нових робочих місць.

Читайте також: Мінрегіон перепише всіх нужденних

Як зазначають у Мінрегіоні, тому необхідно зміцнювати прямі коопераційні зв'язки підприємств регіонів, розглянути можливість вироблення спільної політики по залученню інвестиційних капіталів.

Читайте також: Мінрегіон вивчає іноземний досвід ЖКГ

Теги: инвестиции минрегионстрой
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 735