Блокадна рада. Парламент із арени для виголошення політичних гасел перетворилася на майданчик мовчазної непокори. Опозиція не бажає миритися із кнопкодавством і обіцяє стояти під трибуною, допоки депутати не голосуватимуть кожен за себе. Провладна більшість у суперечки не вступає. Якщо так триватиме й далі, народними обранцям доведеться змінити дорогі костюми на спортивну форму. А спікера ставити на ворота. Тим часом парламентарі інших країн спокійно голосують на відстані.

Поки українські опозиціонери блокують трибуну, парламентарі усього світу давно ухвалюють закони дистанційно. Приміром, делегують своє право голосу однопартійцям через письмову довіреність. Або ж голосують через електронну пошту.

Ночное дежурство: оппозиция блокирует Раду, но без потерь не обошлось

Вадим Карасьов, політолог : " Люди хворіють, вони у відрядженні або на парламентських асамблеях. Тому не буває так, що всі депутати від опозиції і від влади на всіх пленарних засіданнях абсолютно присутні.  В американському конгресі конгресмени голосують через інтернет, або через інший електронний пристрій".

В українському парламенті у дистанційному голосуванні, а відтак і більш менш стабільній роботі, не зацікавлена ані влада, ані опозиція, переконує політолог. Першим вигідно з одного боку звалювати все на опонентів. Мовляв - це вони заважають працювати. З іншого - краще нехай бунтують у сесійній залі, ніж підсилюють невдоволення мас на вулиці. Меншість грає м"язами, щоб продемонструвати власну волю і небажання приймати правила провладної сили.

Володимир Фесенко , політолог : " Через певний час виникне питання: навіщо стільки депутатів, якщо вони голосують в кабінетах, давайте скоротимо. Але потім неминуче постане питання, навіщо така Верховна Рада".

Відтак депутати або спробують домовитися, або знову підуть навкулачки. Бо ж не звикати.

Олег Кравченко,  спортивний тренер : " Знають, що таке вуличні бої  думаю є там такі люди".

Спортивний тренер пропонує народним обранцям менш травматичний вид спорту - футбол.

Рада сегодня не заработает. Оппозиция исключает разблокирование

Олег Кравченко,  спортивний тренер : " Он должен быть голкипером. Многие голкиперы были лидерами своих команд, а нападающим не обязательно надо быть нападающим может быть кто-то другой".

На захисних позиціях краще розставляти рядових партійців. Тренер має постійно бути в полі зору гравців, але не втручатися у процес. І про лаву запасних подбати.

Яценюк предлагает Раде голосовать поднятием рук

Поки що готовність до силової атаки активно демонструє партія Свободи. Регіонали ж заспокоїли - у рукопашну не підуть. Не розпускати руки обіцяють і ударівці. Натомість заявляють про готовність блокувати трибуну протягом 30 днів. Якщо так триватиме й далі, закони й справді доведеться ухвалювати за правилами футболу. Хто забив у ворота спікеру, того закон і ухвалили.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: политика депутаты вр кнопкодавство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2135