Нонсенс! Де перебуває столичний мер Леонід Черновецький, не знає навіть секретар Київради Галина Герега. Але щось дає їй змогу упевнено стверджувати, що всі рішення Київської ради міський голова підписує особисто і вчасно. Спілкуються посадовці нібито регулярно, однак лише у телефонному режимі. Як розповідає Герега, вона постійно обговорює з мером робочі питання, включно з порядками денними сесій. А ось інші київські депутати сумніваються у фізичній присутності Черновецького в Україні, а ще у справжності його підписів на документах.

"Я вам хочу сказати, всі документи, включно до останнього пленарного засідання, підписані, випущені мною, підписані мною і також мером. У нас затримки в цьому плані немає. Я вам це говорю чесно і відверто", - переконує секретар Київради Галина Герега.

"Яким чином він підписує документи, я хотів би знати, якщо по даним він знаходиться за кордоном. І наскільки легітимні ті доручення секретаря Київради вести засідання? Чи справжній підпис? І яким чином? Що літака відправляють кожен раз, щоб підписати? Дивна ситуація у нас в Києві… ", - ставить питання депутат Київради Віталій Кличко. Розповідає телеканал UBR.

Теги: кличко черновецкий ubr герега киверада
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 617