Інформація у ряді ЗМІ щодо чергових кадрових перестановок в Кабміні є "надувною", вважають деякі експерти та політологи. Незважаючи на те, що останнім часом ЗМІ прогнозували кадрові зміни у Кабміні, політологи спростовують можливість таких кадрових рішень, а експерти аграрного ринку наголошують на ефективності роботи нинішнього Уряду.

Отставки в Кабмине: треть министров сменят

"Кадрові зміни, які відбулись місяць тому, вони стабілізували і кадрову, і психологічну ситуацію в Кабміні, тому говорити про те, що сьогодні потрібна якась нова хвиля кадрових змін, я б не ризикував і про це не говорив би", – зазначив політолог Вадим Карасьов. Він також наголосив, що перед виборами "перетрушувати знову Кабмін немає сенсу". "Більше того – це ознака слабкості і невиразності влади в своїх діях і в тій політиці, яку вона проводить", - підсумував Вадим Карасьов.

После Евро-2012 Кабмин взбудоражат отставки

Експерт з політичних питань Віктор Небоженко вважає, що Микола Присяжнюк - "хороший фахівець в сільському господарстві". На думку Небоженка, "на сьогодні у керівництва держави не виникає жодних питань з приводу врожаю".

Схожу думку висловив і керівник Центру політичного аналізу "Пента" Володимир Фесенко. "Микола Присяжнюк людина фахова, професійна і він багато зробив для підготовки сьогоднішніх аграрних реформ. Я б сказав, що якщо по деяких теперішніх міністрах можна висловлювати сумніви щодо їх фаховості, то Присяжнюк, безперечно, людина фахова", – запевнив Володимир Фесенко.

Присяжнюка могут уволить сразу после Пасхи

"Версія звільнення Присяжнюка є надувною. Я дуже сумніваюся щодо цього", - вважає директор компанії стратегічного консалтингу "Berta Communications" Тарас Березовець.

З думкою колеги погоджується і кандидат політичних наук, керівник дослідницьких програм АЦ "Universitas" Олексій Якубін. "Аграрний сектор це одна з небагатьох галузей економіки країни, яка справді демонструє не номінальне, а реальне зростання", – вважає Олексій Якубін.

Присяжнюк прокомментировал слухи об отставке: всегда хорошо быть первым

"Сьогодні ні в кого немає сумніву, що Микола Присяжнюк – людина Президента. Саме перед Присяжнюком Віктор Янукович поставив завдання завершити реформування аграрного сектору. Окрім того, Присяжнюк є компромісною фігурою для усіх учасників агроринку, починаючи від сільгоспвиробників, чиї інтереси він не побоявся особисто захищати в Росії і закінчуючи Світовим банком, де міністр у березні презентував привабливість вітчизняного агросектору", - переконаний експерт аграрних ринків, керівник проекту AgroNews Руслан Швець.

Теги: кабмин присяжнюк кадровая политика кадровые изменения отставки
Источник: regionews.com.ua Просмотров: 3486