Президент України Віктор Янукович вніс зміни до положення про Комісію зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права, затвердженого указом глави держави № 1116 від 9 грудня 2010 року. Відповідний указ № 168/2012 від 1 березня 2012 року розміщений на сайті президента.

Згідно з документом, відтепер Комісію "очолюють два співголови, яких призначає та увільняє від виконання обов'язків Президент України".

Крім того, персональний склад Комісії затверджується главою держави за поданням співголів Комісії. Співголови та інші члени Комісії здійснюють свою діяльність на громадських засадах.

Читайте також: Янукович назначил замглавы МВД.

Указом також прописані обов’язки співголів Комісії, зокрема, вони: здійснюють керівництво Комісією; визначають порядок роботи Комісії; головують почергово на засідання Комісії; представляють Комісію у взаємодії з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об'єднаннями громадян; регулярно, не рідше одного разу на квартал, інформують Президента України про діяльність Комісії.

Також указом внесені й ряд інших змін.

Читайте також: Польский эксперт объяснил кадровую политику Януковича.

Крім того, цим документом, Янукович ввів до складу Комісії Марину Ставнійчук – радника Президента України – керівника головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України, призначивши її співголовою цієї Комісії. А також затвердив Сергія Головатого співголовою Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права.

Також президент ввів до складу Комісії наступних осіб: Олександра Бандурку (за згодою), Василя Борденюка (за згодою), Володимира Денисова (за згодою), Андрія Єрмолаєва, Олену Київець (за згодою), Ігоря Когута (за згодою), Юрія Мірошниченка, Михайла Теплюка (за згодою).

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Теги: янукович указ назначения ставничук
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1583