Нинішня влада та виконавці її злочинних наказів відповідатимуть перед законом за переслідування і залякування громадян. Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат України (фракція "БЮТ – Батьківщина") Остап Семерак.

Янукович утвердил стратегию "покращення"

"Авторитарний режим Януковича будується не на авторитеті, а на страху. Ця влада хоче залякати опозиціонерів, вона хоче залякати і своїх. Сьогодні в Україні примушують заляканих суддів, прокурорів, слідчих і лікарів порушувати закон, знущатися з людей і навіть наближати їхню смерть. За це потрібно буде відповідати. Навіть якщо суддя Вовк приймав рішення під страхом його "посадки" – ми знаємо про дві кримінальні справи проти нього. Всі ті, хто сьогодні знущається з власного народу, з окремих людей, хто порушує закон – і виконавці, і замовники – повинні розуміти, що прийде час їхньої відповідальності. І не тільки в Україні, тому що Європа чітко висловилася стосовно того, що сьогодні у нас відбувається", – відзначив парламентарій.

Остап Семерак наголосив, що "ці люди (виконавці) повинні сьогодні прийняти для себе рішення – зупинитися, перестати боятися і протистояти цій системі".

Где взять деньги на "покращення вже сьогодні"?

Депутат зазначив, що режим Януковича продовжує використовувати для переслідування своїх політичних опонентів ст. 365 Кримінального кодексу – попри те, що європейська спільнота щоразу наголошує на неприпустимості цього.

"Стаття щодо перевищення влади або службових повноважень – це витвір, який існує лише в Україні. Сьогодні на суді в Римі (у справі щодо Арсена Авакова) було сказано, що за цією статтею можна посадити будь-якого чиновника Європейського союзу. Бо в цьому і є суть роботи міністра чи його заступників – приймати неординарні рішення і брати на себе політичну відповідальність", – зазначив Остап Семерак.

Теги: янукович оппозиция режим
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 921