Народних депутатів позбавлять недоторканості. Із такою ініціативою виступила Партія регіонів. Заявив лідер фракції більшості у парламенті Олександр Єфремов.

За його словами, це потрібно для того, аби люди, які ухвалюють закони, на собі відчули, що необхідно змінювати у державі. Відповідний законопроект підготували ще два роки тому. Однак в опозиції пропонують піти далі. За словами віце-спікера Миколи Томенка, готові підтримати ініціативу тільки за умови зняття недоторканості із суддів та президента. Інакше - це елемент політичної гри напередодні виборів.

Читайте також: Балога хочет лишить народных депутатов льгот

Микола Томенко, віце-спікер верховної Ради України: "Ми хоч завтра готові голосувати, але в тій версії, що в нас не буде жодної недоторканої особи в Україні. Не буде Президента, не буде суддів, і не буде народних депутатів".

Администрация хочет сократить Раду

Олександр Єфремов, голова фракції ПР у Верховній Раді: "К сожалению, наши коллеги лукавят. КС дал отрицательное заключение в этом направлении. Если мы примем то решение, которое они хотят, значит, это решение будет похоронено в КС. Поэтому они, прикрываясь этим, практически прикрывают свое нежелание расставаться с депутатской неприкосновенностью".

Теги: политика депутаты власть неприкосновенность
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1763