Литвин пригрозив скасувати годину запитань до уряду, якщо Кабмін не відвідуватиме їх у повному складі. Заява прозвучала на початку сьогоднішнього засідання парламенту, після чого представники уряду покинули сесійну залу. Сьогодні депутати мали б заслухати віце-прем'єра Сергія Тігіпка - щодо соціальних пільг.

Також Володимир Литвин пригрозив не вносити жодного урядового законопроекту на наступному пленарному тижні. У свою чергу прем'єр-міністр Микола Азаров поспішив запевнити, що Кабмін серйозно налаштований на взаємодію з парламентом. За його словами, на засідання відправили міністра інфраструктури Бориса Колеснікова. А також тих чиновників, які розглядали питання з порядку денного. Щодо Андрія Клюєва та Сергія Тігіпка, то вони зараз перебувають у відрядженнях: в Астані та Вашингтоні.

"Після того, коли депутати визначаються, згідно з законом про регламент, з темою запитань до уряду, і готуються, пишуть письмові запитання з цієї теми, готуються задавати усні запитання, і, коли бачать, що перших осіб немає, а присилають заступника-заступника, звичайно це неповага до Верховної ради", - заявив телеканалу UBR народний депутат України Василь Кравчук.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азаров ubr литвин вопросы к правительству
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1543