Депутати знов не змогли домовитись про декриміналізацію статті, за якою засудили Юлію Тимошенко. Через це розгляд президентського закону про гуманізацію економічних злочинів перенесли на наступний пленарний тиждень. Який почнеться з 15 листопада. Повідомив спікер парламенту Володимир Литвин.

За його словами, на відтермінуванні розгляду документа наполягали в опозиції. Кажуть, парламентська більшість так і не узгодила своєї позиції стосовно голосування за цей закон. Для того, щоб розгляду його не розпочали, депутати з БЮТ та НУНС знову заблокували трибуну. Та розвісили плакати з гаслами "Юлі - Волю". Після цього лідери фракцій порадились, і вирішили продовжити консультації.

Віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко: "Будемо сподіватися, що можливо якісь нові додаткові аргументи українського суспільства, міжнародного співтовариства вплинуть на позицію парламентської більшості, президента. І ми все ж такий знайдемо механізм, щоб політичні опоненти влади були на свободі, боролися на виборах з ними, а не в тюрмі".

Теги: закон верховная рада тимошенко власть новости ubr декриминализация
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1044