Допит Юлії Тимошенко у кримінальній справі щодо діяльності ЄЕСУ продовжать 17 жовтня. Про це заявив начальник прес-служби Генеральної прокуратури Юрій Бойченко. Напередодні Тимошенко відмовилася підписувати документи про ознайомлення за відсутності свого адвоката. У Європейському Союзі нову справу проти Тимошенко назвали підтвердженням вибірковості правосуддя в Україні. Всерйоз заговорили і про те, що можуть скасувати запрошення Президента Віктора Януковича до Брюсселю. А проти України вжити санкції. Тим часом, вітчизняні політологи відзначають різке загострення негативних настроїв і всередині держави.

"Ситуація в суспільстві радикалізується. І вона може вийти з-під контролю. І це показує і те, що відбувалося із афганцями та чорнобильцями. І влада цього реально боїться. Тобто, це все працює на антирейтинг влади. І потім це, дійсно, може вилитись у якісь непередбачувані наслідки", - пояснює науковий директор Школи політичної аналітики Олексій Гарань.

Влада втрачає контроль над суспільством через власну політику, кажуть окремі аналітики. Падіння рівня життя, податковий тиск та абсурдні рішення парламенту діють на людей, як червоне на бика. Нехтування думкою населення лише підсилить радикальні настрої. Прояви такого процесу можуть бути непередбачувані.

"Якщо в державі не працюють ефективні оці механізми, такі як громадські організації, які сприймаються владою, які впливають на політику в державі. Лишається лише одне - соціальні вибухи. Надзвичайно руйнівні. І, власне кажучи, саме це ми спостерігаємо сьогодні", - підтримує колегу директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар.

Наближення парламентських виборів тільки посилюватиме негативні настрої людей. Цим могла б скористатися опозиція. Утім амбіції дрібних опозиційних партій не дозволяють їм об’єднатися. Розповідає телеканал UBR.

Теги: протесты власть ubr радикализация общества
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1466