Екс-бютівець заробив майже півмільйона доларів як "тушка". Сьогодні Роман Забзалюк заявив, що повертається у "Батьківщину". Він місяць тому перейшов до фракції "Реформи заради майбутнього". Заявляє, що зробив це свідомо з ціллю "проникнення у штаб ворога". Щоб зрозуміти, як там працюють зсередини. Перебіжцям, яких у народі назвали "тушками", за словами Забзалюка, пропонують півмільйона умовних одиниць одразу. А далі щомісяця по 20-25 тисяч як зарплату. Депутат додав, що сам отримав 450 тисяч доларів, утім ці гроші він повертати не збирається, а спрямує їх на вибори. БЮТ вже погодився повернути Забзалюка.

АУДІОЗАПИС: Як депутати домовляються про хабар

Роман Забзалюк, народний депутат України: "Йдеться про суми 500- тисяч доларів одразу. Потім щомісячно зарплатня 20-25 тисяч. Плюс додаткові надбавки за брехню проти Батьківщини та опозиції".

Генпрокуратура готова перевірити підкуп парламентарів. Правоохоронці обіцяють згідно з законом розглянути звернення депутата Забзалюка про корупційні дії і дати йому відповідь протягом десяти днів. Але за умови, якщо він відповідну заяву подасть.

Теги: политика взятка власть бют забзалюк
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2121