Вчора - минуло два роки з дня другого туру президентських виборів. В яких переміг Віктор Янукович.

Охочих стати господарем не лише цієї будівлі, але й усієї країни два роки тому була чи не рекордна кількість, 18 кандидатів. Більший вибір був лише у революційному 2004-му, аж 26. Натомість у перших трьох президентів конкурентів було врази менше.

Новий президент, на відміну від свого попередника - Віктора Ющенка, зразу пішов у наступ - в першу чергу змінив конституцію - перевів країну з парламентсько-президентського на президентсько-парламентський режим.

Читайте також: Две Конституции: Сравнительная таблица

Далі запустив чотири реформи - податкову, адміністративну, пенсійну й судову.

На адресу всіх - обрушився шквал критики. Втім - попереду ще 17 задуманих змін. Підписання угоди з Євросоюзом, схоже, зривається. Через Тимошенко Януковичу не раді в Європі , критикують Штати, лютує Росія.

Читайте також: Регионалы узнали, сколько стоит один голос за Тимошенко

Арсеній Яценюк, кандидат у президенти 2010 року: "Те що сьогодні відбулось в стінах парламенту це напевно вперше в українській історії коли президента на другий рік терміну його повноважень так приймає парламент. Це падіння нижче ватерлінії".

Яценюк теж балотувався у президенти. Відзначився вельми дорогою агітаційною кампанією стилізованою під військову тематику і малою кількістю голосів виборців. Сім відсотків. Протилежність Яценюка - Анатолій Гриценко - теж балотувався на президентство - загинає пальці на користь нинішнього глави держави. Поки вийшов лише один.

Анатолій Гриценко, кандидат у президети 2010 року: "Це скасували техогляд для приватного транспорту. все решта, що стосується створення робочих місць, боротьби з корупцією, зміцнення позицій на зовнішній арені зменшення тиску на бізнес стало ще більш актуальним. тому що не було до Януковича системи бандитів смотрящих, які відбирають бізнес повсюдно".

А от революційний запал у Віктора Ющенка, після набрання на виборах трохи більше 5% голосів, геть спав. Він преспокійно змінив політику на мистецтво. Регулярно відвідує провладні заходи. І з держдачі у Конча-Заспі з'їжджати не збирається. Ще кілька суперників-кандидатів на президентство вельми зручно примостились при владі - зокрема Михайло Бродський - заполонив весь фейсбук, а Сергій Тігіпко - гроза пільговиків і пенсіонерів.

Найскандальнішим кандидатом у тодішні президенти був Сергій Ратушняк, колишній мер Ужгорода. Він і у педофілії суперників звинувачував, і в застосуванні проти нього чорної магії. І з кулаками на людей кидався - все зійшло з рук. На відміну від Тимошенко.

Теги: азаров президент выборы янукович тимошенко власть
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1008