ДП "Автобаза Верховного Суду України" 15 березня уклало угоду з ТОВ "Атлант-М Лепсе" на оренду пасажирських автомобілів Volkswagen Т5GP Kombi LR та Volkswagen Passat В7 протягом березня-червня 2012 року. Вартість угоди склала 769 тис грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Див. також: Corvette Януковича, Bentley Колеснікова, Maserati Присяжнюка

На чому їздять українські політики

В обґрунтуванні закупівлі повідомляється, що неконкурентна процедура "в одного учасника" обрана через "відсутність пропозицій та для забезпечення потреб Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з перевезення та супроводу охорони Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та для зустрічі офіційних делегацій Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ".

ГПУ поповнила свій шикарний автопарк - ВІДЕО

Автомобілі орендовано з березня по червень 2012 року. На сайті "Атлант-М Лепсе" повідомляється, що Volkswagen Passat В7 у найрозкішнішій комплектації можна придбати за $44 тис, Volkswagen Т5GP Kombi LR – за $33 тис.

ВССУ з розгляду цивільних і кримінальних справ очолює Леонід Фесенко, який до призначення був народним депутатом від Партії регіонів, очолював апеляційний суд Луганської області. В грудні 2011 року суд придбав 27 квартир в Києві за 27 млн грн.

Див. також:Держоргани засвітили "круті" автомобілі

Теги: служебное авто тендерные закупки
Источник: наши деньги Просмотров: 4239