Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вибачився перед народним депутатом Віталієм Хомутинніком за необгрунтовані звинувачення.

Про це він повідомив у заяві на своєму офіційному сайті.

"Нещодавно в одній із заяв Геннадія Москаля була озвучена інформація про причетність Віталія Хомутинніка до незаконних кадрових змін, що мали відбутися на Закарпатській митниці. Інформація виявилася неперевіреною. Спроба рейдерського захоплення митниці і всієї Закарпатської області дійсно мала місце, але Віталій Хомутиннік і політсила, яку він представляє (Партія "Відродження"), до цього не причетні. Тільки-но я з'ясував це – подзвонив безпосередньо народному депутату. Ми порозумілися і вирішили, що цей інцидент не стане перешкодою для нашої подальшої співпраці", - йдеться у повідомленні.

Москаль також запросив народного депутата Віталія Хомутинніка до Ужгорода на Дні добросусідства України й Словаччини 21 травня.

А депутатів Закарпатської обласної ради з фракції "Відродження" - на круглий стіл для обговорення соціально-економічного становища області і вирішення першочергових завдань для його покращення.

Нагадаємо, раніше Геннадій Москаль оприлюднив неправдиву інформацію, що призначення нового в.о. начальника Закарпатської митниці нібито пов'язане з позитивним голосуванням депутатської групи "Партія "Відродження" (до якої входить Віталій Хомутиннік) за кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду Прем'єр-міністра.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: москаль
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2134