Розглянувши відповідні звернення захисту Ю. Тимошенко, які депутати фракції БЮТ передали Генеральному прокурору України під час особистої зустрічі 23 березня 2012 року, генеральний прокурор Віктор Пшонка дав відповідне доручення Державній пенітенціарній службі України, а також Міністерству охорони здоров’я України вжити необхідних заходів, в рамках чинного законодавства, для забезпечення обстеження та лікування засудженої Ю. Тимошенко у спеціалізованій медичній установі за межами Качанівської виправної колонії. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

Чит. також: Украина ведет переговоры о лечении Тимошенко

Нагадаємо, німецька газета Suddeutsche Zeitung писала, що переговори ведуться безпосередньо між адміністрацією президента України Януковичем і відомством федерального канцлера Меркель. За даними видання, Київ навіть запевнив Берлін, що хоче створити юридичний грунт, щоб зробити можливим лікування українських в'язнів за кордоном. Зі свого боку, керівництво Charite готове прийняти Тимошенко на лікування в Берліні.

Чит. також: На Банковой и не думают о лечении Тимошенко

Сьогодні, 2 квітня, в адміністрації президента Віктора Януковича заявили, що не ведуть переговорів з Німеччиною про можливість лікування Юлії Тимошенко, яка відбуває термін у колонії по газовій справі, в Берліні.

Див. також: VIP-камера Тимошенко в Качановской колонии

Тимошенко пожаловалась на жизнь в колонии

Теги: гпу тимошенко лечение
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 8179