Автомобілі, придбані в лютому Генеральною прокуратурою України за 3,57 млн грн., виявились седанами "Toyota Camry". Вартість одного авто склала 446 тис грн., або майже $56 тисяч за курсом Нацбанку. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Міністри не продають авто, як наказано >>> відео

Придбано вісім автомобілів. Згідно з технічним завданням, автомобілі мають бути у найрозкішнішій комплектації "premium" зі шкіряним салоном і мати двигун об’ємом 3,5 літра, що є найбільшим для цієї марки авто (докладніше про комплектацію тут).

На момент опублікування новини конкурсна документація щодо придбаних автомобілів на сайті "ВДЗ" була відсутня. Після звернення народного депутата Віктора Матчука до ГПУ з вимогою надати відсутні документи, ГПУ повідомила, що вся документація була опублікована у відповідністю з вимогами закону про державні закупівлі. Відразу після цього документація з’явилась на сайті "ВДЗ".

Читайте також: Міліціонери купили "скромну" автівку за третину мільйона

Нагадаємо, 5 березня Кабінет Міністрів продовжив до 2014 року дію урядової постанови про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, що забороняє купівлю дорогих машин для чиновників. Це стосується як міністерств і відомств, так і інших державних установ.

Теги: гпу госзакупки авто чиновники
Источник: наши деньги Просмотров: 2172