Паркан навколо парламенту коштує щонайменше 250 тисяч гривень. Порахували в опозиції. Для цього звернулись у фірми, які виконують відповідні роботи. А поки депутати намагаються з'ясувати, чия ж огорожа біля Верховної ради. Спікер Володимир Литвин заявив: власник її - столична влада.

І звернувся до Київської міської держадміністрації, щоб там це чітко визнали. Він закликав не ховатись, і не переадресовувати питання один одному. А народних обранців, які під час засідання намагались вчергове зачепити тему встановлення паркану, спікер - присоромив. Тим часом сумнозвісну огорожу втретє відновили. Цього разу її зміцнили бетоном. Станом на ранок понеділка, усі секції, які раніше знесли мітингувальники, стоять на своєму місці.

Володимир Литвин, голова Верховної Ради: "Це територія Укиївської міської влади, і це її робота. Чи одного з підрозділів, який підпорядкований міській владі. Давно про це потрібно було проц е сказати. Як і про те, що Верховна рада України не має до цього ніякого відношення. Оскільки частина депутатів знайшла собі роботу, педалюючи цю тему".

Теги: стоимость киевсовет верховная рада протест митинг телеканал ubr новости забор
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 606