Питання зниження ставки транзиту газу українською територією - не розглядали на жодному етапі переговорів між Києвом та Москвою. Заявив міністр енергетики Юрій Бойко. Він нагадав, що нині у Москві перебуває з візитом українська делегація, яка веде газові перемовини.

За словами міністра, Президент поставив перед урядом та Міненерго завдання - знайти компроміс із Росією до початку опалювального сезону. Разом із тим, за інформацією ЗМІ, прем'єр Микола Азаров на малому засіданні Кабміну у понеділок, розкрив деякі подробиці домовленостей між президентами Віктором Януковичем і Дмитром Медвєдєвим, а також російським прем'єром Путіним. Зокрема, йшлося про те, що Україна зменшить тариф на транспортування блакитного палива до рівня собівартості. Натомість, Росія знизить ціну на газ для потреб нашої держави у двох сферах - бюджетній і соціальній.

"Были специальные договоренности, которые мы сегодня реализуем на техническом уровне. И реализовываться будет быстро, поскольку нам поставлена задача найти компромиссное решение, которое будут реализовывать обе стороны, в достаточно сжатые сроки", - повторив вже вкотре фразу ні про що міністр енергетики та вуглепрому України Юрій Бойко. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: бойко ubr цена на газ переговоры с россией
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1201