Президент приходить до Кабміну, міністрам дістається на горіхи. Далі деякі йдуть з посад.

Саме так крісел позбулися Федір Ярошенко, який очолював фінансове відомство, та Олександр Аніщенко, донедавна керівник МОЗу. Наступний візит Януковича на Грушевського призначено на середу. Гарант критикуватиме Табачника. прогнозують політологи. Але звільнень поки що не буде.

Дивіться також: Міністри готові до звільнень. Але Аніщенко сам не піде

Костянтин Матвієнко, політолог: "Тут важливо не те, кого ми звільняємо, а кого призначаємо. А лава запасних, тобто відповідальних та компетентних людей, які зараз не побояться взяти на себе відповідальність за якусь галузь, будь-то медицина або освіта, будь-то соціальний захист. Ну от бачите, яка ситуація з міністром економіки? От звільнити – звільнили. Питання в призначенні"

А ще керівна партія шукає нових облич для першої п'ятірки, яка представлятиме силу на наступних парламентських виборах. За повідомленнями ЗМІ, серед претендентів - Петро Порошенко та Сергій Тігіпко. Щоправда, перший вже заявив, що не збирається до лав ПР. Але, саме він залишається одним з кандидатів на посаду міністра економіки. А ось політична сила Тігіпка за два тижні має провести з'їзд, на якому й вирішать, чи об'єднуватися з регіонами.

Все женщины Януковича. Бучинская, Сумская, Заклунная, Герега и Герман попили шампанского с Президентом - ФОТОРЕПОРТАЖ

Теги: кабмин чиновники янукович депутаты проверка увольнения
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2051