Україна сьогодні шукає інструменти і можливості для взаємовигідної співпраці з Митним союзом. Адже не варто забувати, що країни Митного союзу є величезним ринком збуту української продукції, товарообіг України з цією організацією перевищує 60 млрд доларів США. Про це в інтерв’ю "Комсомольська правда в Україні" сказав Президент України Віктор Янукович.

Отношения Киева и Москвы могут изменить ход евроинтеграции Украины

Янукович вважає, що Україні варто розглянути можливість адаптації в національному законодавстві тих норм Митного союзу, які б не суперечили нашим міжнародним зобов'язанням. Янукович додав, що зараз над цим питанням працюють експерти з обох сторін.

"Планувалося, що до 18 грудня вони підготують конкретні пропозиції. Але зустріч довелося перенести на пізніший термін через те, що експертам поки не вдалося узгодити всі нюанси майбутніх домовленостей", – сказав Віктор Янукович.

Янукович рассказал о сближении с Таможенным союзом

Нагадаємо, візит Віктора Януковича в Росію був запланований на 18 грудня 2012 року. Темами зустрічі президентів України і Росії були визначені актуальні питання українсько-російського співробітництва, насамперед в енергетичній і торгово-економічній сферах. Зокрема, вироблення взаємоприйнятого механізму взаємодії України з Митним союзом Росії, Білорусі та Казахстану. Однак, Віктор Янукович переніс свій візит в Росію. Згодом його прес-служба повідомила: "Для успішної реалізації цих домовленостей необхідні додаткові консультації на експертному рівні. У зв'язку з цим сторони домовилися про перенесення строків візиту".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: рф янукович визит таможенный союз
Источник: Захід.нет Просмотров: 1765
Загрузка...
Загрузка...