Протягом 2012 року соціальні виплати різним категоріям населення поступово збільшуватимуться. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв'ю "Российской газете".

"До кінця цього року ми поступово збільшуватимемо соціальні виплати. Саме поступово - для того, щоб не зірвати курс, не зірвати інфляцію, не нашкодити", - сказав Глава держави, додавши, що ця програма перейде і в 2013 рік.

Чит. также Азаров: На выполнение социдей Януковича нужно 25 млрд

Президент особливо наголосив: програма проголошених ним соціальних ініціатив не є одноразовою акцією. "У 2004 році ... ми збільшили пенсії в 2,5 раза. Мінімальна пенсія тоді була 107 гривень, відтак ми збільшили пенсії - 279 гривень і навіть 40 копійок. І опоненти говорили, що це одноразова акція. А сьогодні у нас прожитковий мінімум 1000, десь 1070 гривень", - сказав Віктор Янукович.

За словами Президента, сьогодні до державного бюджету країни почали надходити додаткові доходи - відтак потрібно перш за все справедливо вчинити по відношенню до громадян."Все те, що я запропонував уряду здійснити, звісно, несе завжди певні ризики, але ми розуміємо, заради чого ми на них ідемо", - підкреслив Президент.

Теги: янукович соцвыплаты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 728