Президент Віктор Янукович, схоже, включив "задню" передачу, і сьогодні урядовий законопроект №9429 щодо реформування нафтогазового комплексу України, що загрожує приватизацією стратегічної газової труби, розглядати не будуть. Про це на своїй сторінці в Facebook пише глава парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

"Азаров щойно завершив читати доповідь про вікопомні соціальні ініціативи Януковича. Російською не відважився, українською не вийшло, щось між білоруською і сербською вийшло. Головне - надихнув, тепер буде ще більше покращення. І про серйозне: схоже, Янукович включив задню передачу, і сьогодні урядовий законопроект 9429 проштовхувати не будуть. Ключове слово - сьогодні. Нагадаю, під маркою виконання вимог Енергетичної хартії ЄС в той проект втиснули ще й приватизацію стратегічної газової труби! Є шанс прийняти депутатський 9429-1, який виконує норми Хартіі, але не зачіпає труби. Голосування близько півдня...", - пише він.

Читайте також: ГТС України загрожує "білоруський сценарій"

Нагадаємо, 13 березня Верховна Рада перенесла розгляд законопроекту про реформування нафтогазового комплексу (законопроекти № 9429 і 9429-1) на п'ятницю, 16 березня.

Наша ГТС коштує не менше $50 млрд - експерти >>> ВІДЕО

Згідно з текстом проекту закону № 9429 від 8 листопада 2011 р., реорганізація (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) державних підприємств, дочірніх підприємств НАК "Нафтогаз України", що здійснюють діяльність з транспортування магістральними та / або розподільними трубопроводами, зберігання в підземних газосховищах, і НАК "Нафтогаз Украіни" здійснюється за рішенням Кабінету міністрів України.

Теги: рада гтс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2052