ДО "Резиденція "Залісся" Державного управління справами 22 березня уклало угоду з ТОВ "Фармен" на роботи по капітальному ремонту зовнішньої огорожі довжиною 60 км. Вартість угоди склала 2,33 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

див. також Як "Президента" виганяли з "Межигір'я"

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки з ТОВ "Фармен" в грудні 2011 року було укладено угод по ремонту огорожі вартістю 6,90 млн грн. Однак роботи по тій угоді було виконано лише частково.

"Відповідно до графіку виконання робіт ТОВ "Фармен" 1 грудня 2011 року розпочало ремонтні роботи, закупили та завезли необхідні матеріали, спеціальне обладнання та техніку. При цьому авансовий платіж згідно п.4.1 договору, який мав надійти до 9 грудня перерахований не був в зв’язку з затримкою фінансування Замовника, а перерахували кошти уже за фактично виконаний об’єм робіт згідно акту виконаних робіт №1 від 21.12.2011 року аж 29.12.2011року. В результаті Виконавець не зміг виконати весь об’єм робіт до кінцевого терміну зазначеного в договорі, але при цьому Виконавцем були закуплені в повному обсязі всі необхідні для завершення робіт матеріали, виготовлені окремі елементи огорожі та виконані інші допоміжні роботи з демонтажу старої та влаштування нової огорожі", – повідомляється в обґрунтуванні закупівлі.

Теги: янукович межигорье власть украины тендерные закупки
Источник: наши деньги Просмотров: 909