Українському президенту варто готуватись до жорсткого пресингу Росії. Поблажки не буде в жодному питанні, а особливо в інтеграції до Євразійського союзу, вважають експерти. Двосторонні стосунки вирішуватимуть активно та безальтернативно.

Росіяни в Україні за Путіна. 74% громадян Росії, які голосували на території нашої держави обрали президентом Володимира Путіна. Тим часом експерти прогнозують - з поверненням Путіна у крісло президента Росії, Україну ще активніше штовхатимуть у Євразійський союз.

Путін плаче перед виборцями. ФОТО

Володимир Огризко, Міністр закордонних справ України (2007-2009рр.): "Нам не треба очікувати того, що про нас забудуть. Я думаю про нас будуть згадувати і щоранку і щовечора з єдиною метою - максимально швидко підтягти до всіх цих так званих пострадянських євроінтеграційних утворень".

Путін ще активніше, ніж Медведєв наполягатиме щодо часткової або повної передачі нашої газотранспортної системи під її контроль Росії. У інших питаннях експерти радять максимально уникати з Росією великих договірних пакетів.

Олександр Литвиненко, заступник директора інституту стратегічних досліджень: "Нам треба концентруватися на конкретних напрямах таких як керченська протока, питання демаркації, питання вирішення цілком конкретних проблем в знаходженні флоту в Севастополі Харківські угоди вимагають ще прискіпливіше визначити механізми і порядок функціонування російської військової бази на території української держави".

А поки вітчизняні експерти проголошують песимістичні прогнози двосторонніх відносин, Президент і прем'єр-міністр України уже привітали Володимира Путіна з перемогою на президентських виборах.

Путін на світових шпальтах. ФОТО


Теги: украина россия выборы янукович международные отношения
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1551