Перший і єдиний президент СРСР Михайло Горбачов заявив, що Росії необхідно змінити політичній устрій. Політик наголосив, що не вважає минулі вибори "найчеснішими".

Михайло Горбачов, екс-президент СРСР: "У нас нет настоящей демократии и ее не будет если правительство боится свой народ, боятся идти в открытую, доказывать свою правоту, проекты предлагать свои".

На думку Горбачова, найчеснішими виборами в історії Росії були вибори до Верховної ради СРСР в 1989 році і вибори народних депутатів РРФСР в 1990.

Нагадаємо, за попередніми даними підрахунку голосів, "Єдина Росія" набрала сорок дев’ять із половиною відсотків, КПРФ – 19 процентів, "Справедлива Росія" – 13, ЛДПР – 11 з половиною процентів. Таким чином, партія Володимира Путіна втратила конституційну більшість в Думі, і їй доведеться формувати коаліцію з іншими політичними силами. Горбачов не надто вірить в те, що ця політична сила має намір покращувати життя в Росії.

Михайло Горбачов, екс-президент СРСР: "Я не верю, что эта команда возьмет на себя ответственность, проект предложит нам действительно модернизации всей этой политической структуры, скажем так политической базы. Создаст предпосылки для того, чтобы народ двинулся".

Думку колишнього лідера Радянського Союзу розділяють і громадяни Російської Федерації. Ввечері 5 грудня російській опозиції вдалося зібрати свій найбільший мітинг в Москві за останні роки.Декілька тисяч людей, обурених фальсифікаціями і махінаціями, зібралися в центрі Москви, більше 300 з них були затримані правоохоронцями (відео).

Теги: россия акции протеста выборы митинг
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2212