Рятувати Юлію Тимошенко із в’язниці донька опальної лідерки опозиції поїхала в Сполучені Штати. Євгенія виступила перед Сенатом США із офіційною промовою. Розповіла подробиці ув’язнення матері та попросила допомоги.

Дочка Юлії Тимошенко, Євгенія, виступила перед Сенатом Сполучених Штатів. Її промова була частиною слухань, присвячених нашій країні, в рамках комітету з міжнародних відносин. Слухання називалися "Україна – на роздоріжжі: що поставлено на карту для США та Європи". Євгенія Тимошенко розповіла американським сенаторам про кримінальні справи, які ініціювали проти її матері та інших членів родини. В тому числі і проти її діда Геннадія Тимошенко.

Євгенія Тимошенко, донька Ю.Тимошенко: "Я звертаюся із проханням про підтримку. Україні потрібна допомога в подоланні демократичної кризи. Минулого тижня Рада Європи ухвалила резолюцію, згідно із якою всіх політв’язнів слід звільнити з-під арешту. Також в Європі постановили, що Україна має дотримуватися чіткого курсу демократії. І це в першу, чергу завдання для президента. Адже тільки він володіє всіма необхідними для цього засобами, включаючи конституційні права та владу. Я прошу допомогти розставити всі крапи над і".

Євгенія також проінформувала сенаторів США про неприйнятні умови утримування колишніх політиків у в’язниці. Наголосила на тому, що жоден з них не отримує належного медичного догляду.

Євгенія Тимошенко, донька Ю.Тимошенко: "Нажаль, наразі ситуація навколо моєї матері та двох інших політв’язнів погіршується. Стан їхнього здоров’я стає дедалі гіршим. А вони навіть не отримуються гідного лікування, чи хоча б адекватного медичного огляду. Їх усіх кинули за грати не законно. І навіть перебуваючи у в’язниці моя мати переживає постійний тиск з боку влади. За нею ведеться постійне відеоспостереження. Це може вкрай негативно позначитися на її психологічному здоров’ї. Ми звернулися до іноземних лікарів по допомогу і вони пообіцяли провести обстеження та розповісти нам та всій країні, яким є насправді реальний стан здоров’я моєї матері та всіх інших незаконно ув’язнених людей".

Голова засідання сенатор-демократ Джин Шахін по закінченні зустрічі заявила, що ув’язнення Юлії Тимошенко має сумнівну мотивацію. І така ситуація просто неприпустима у демократичному суспільстві.

Теги: тимошенко оппозиция сенат сша
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2627