Тимошенко відмовляється від усіх апеляцій на судові рішення, ухвалені проти неї. Таку волю екс-прем’єрки сьогодні оголосили її адвокати. Вона нібито зневірилася у справедливості вітчизняній Феміді, і правди шукатиме лише у Європейському суді.

Засідання Апеляційного суду тривало не більше 15 хвилин. Захисники Тимошенко назвали його фарсом і разом із депутатами від БЮТ пішли геть.

Самої екс-прем’єрки знову в Апеляційному суді не було. Адвокати запевняють: вона б і хотіла брати участь у процесі, втім на заваді - хвора спина. Єдина можливість дістатися на засідання - на ношах. Про це Тимошенко написала у заяві до керівництва Лук’янівського СІЗО. Бажання ув’язненої їхати до суду на носилках підтвердила і Державна пенітенціарна служба. Однак там категоричні: Тимошенко - цілком здорова. Це довело і вчорашнє обстеження. Тим часом перед камерами Сергій Власенко зачитує послання від підзахисної.

Сергій Власенко, адвокат: "Спостерігаючи через ґрати Лук'янівського СІЗО за виставою жаху, безглуздя й абсурду, у який перетворився судовий процес, пов'язаний з моїм ім'ям, я ухвалила рішення відмовитися від будь-якої участі в ганебному процесі й від подачі касації на незаконні рішення судів першої й другої інстанції".

Утім судді вирішили: із підсудною чи без - апеляцію на так звану газову справу все одно слухатимуть. Наступного разу зберуться уже завтра о 10-й ранку. На тому і розійшлися.

Теги: суд тимошенко апеляция
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 683