Не оминув газової теми і Володимир Жириновський, який навідався до Києва. Він заявив - усі платять Росії, тож і Україна  - не виняток. Хто б сумнівався... Проте, візит  Жириновського мав інший присмак -  капустяний. Спочатку скандального політика закидали квашениною на прес-конференції.  А потім Володимир Вольфович поїхав на столичну Бессарабку купити символ зимового українського столу у місцевих тіточок.

Дивіться також : Володимира Жириновського закидали капустою

Володимира Жириновського закидали капустою. Сьогодні лідер Російської ліберально-демократичної партії, відомий ексцентричною поведінкою, проводив прес-конференцію у Києві на тему: "Росія - Україна: розважливе євро сусідство або слов'янський альянс". Під час виступу Володимира Вольфовича українська журналістка  під крики "Українофоб", "Геть шовіністів з України"  закидала політика квашеною капустою.  У відповідь Жириновський обізвав дівчину "дурепою" та "шизофренічкою" і нагримав на охоронців.

Історія бумерангом вдарила по одіозному політику. Саме Володимир Жириновський започаткував жбурляння харчами.  Він першим на пост- радянському просторі у прямому ефірі  облив свого політичного візаві. У Легендарній програмі Погляд тодішній  політик-початківець вихлюпнув апельсиновий сік на Бориса Нємцова.

Жириновський обізвав Пугачову повією

А це минулорічне тринькання харчів.  Активістка Фемен кинула київський торт у прес-секретаря МВС Володимира Поліщука. Коли він вийшов розповісти журналістам про порушення під час Єврочемпіонату. Так дівчина, солодощами, нібито віддячила міліції за те, що ті не визнавали факту - її подруг-активісток викрало СБУ.

Жириновский рассказал, как относится к Януковичу, Ющенко и Тимошенко

Привертати увагу на прес-конференціях в Україні стає вже традицією. Саме зустріч із журналістами використала київська студентка, аби начистити писка букетом квітів міністру - освітянину Дмитру Табачнику. Приводи до такого невербального спілкування подають самі політики.  Адже самі звикли вирішувати проблеми  навкулачки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: капуста конференция жириновский киев-city
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2779
Загрузка...
Загрузка...