Депутати пішли на новорічні канікули. Одразу після ухвалення бюджету-2012 настрій у народних обранців – передсвятковий. Один навіть прийшов до парламенту у костюмі Діда Мороза. Як зустрічатимуть рік дракона народні обранці?

Як і обіцяли раніше, народні обранці поклали під ялинку бюджет-2012. Відтепер з відчуттям виконаного обов’язку роз’їдуться по домівках – святкувати новий рік.

В останній день засідань у депутатів настрій - не робочий. Один з регіоналів - Іван Вернидубов, зайшов десь костюм Діда Мороза і заявився у ньому на робоче місце.

Дід Мороз, народний депутат України:"Я сьогодні по совместітельсву працюю, це не заперечується. Я спитав у зайчука Валентина, чи можливо це, чи не буде це якось вирахувано з зарплати. Він каже – ні. Це можливо".

Всі опитані народні обранці зустрічати рік Дракона та Різдво будуть дома, в колі рідних. У партії більшості за межі України виїжджати не модно - беруть приклад з Президента. Дехто з опозиції Новий рік зустріне зі смутком.

Андрій Павловський, народний депутат України: "Юлія Тимошенко, Юрій Луценко у в'язниці. То може на знак солідарності підемо відкривати шампанське і зустрічати Новий рік під стіни Лук'янівсього СІЗО".

В новий рік - свято добра і радості. Проте є кожного депутата не радісні новорічні спогади.

Кирило Куліков, народний депутат України: "С 1988 по 1993. Учитывая особые заслуги перед вечным командным составом моего ученого заведения, меня на Новый год ставили в наряде. И я получал огромное удовольствие от празднования на тумбочке дневального при проведении нового года".

Володимир Олійник, народний депутат України: "Коли я був міським головою, і прорвало колектор, і всі святкують, і я приїжджаю. А що таке колектор – це неможливість дати нормальне водо забезпечення".

Андрій Парубій, народний депутат України: "Одного року ми заблукали в Горганах, це такий район в Карпатах. І ми дійшли до тої хатки. І в нас була тільки пляшка вина, правда такого гарного вина. І ми з тією пляшкою вина на карпатській полонині, при 20-тиградусному морозі зустрічали новий рік".

Народились cgу рік Дракона обранців не багато. Зокрема лідер комуністрів Петро Симоненко та народний депутат Тарас Чорновіл. Останній у гороскопи взагалі не вірить.

Тарас Чорновіл, народний депутат України: "Я десь випадково десь від когось дізнався, що я народився в рік дракону, ще в рік золотого дракону. Хоча мені це абсолютно байдуже, але воно якось так гарно звучить. Золотий дракон, якось солідно, гонорово. Тому я звичайно трошки іноді цим хорохорюсь".

Після свята депутатам одразу на роботу. Тому відпочити планують по повній. Адже наступний рік обіцяє бути неспокійним і важким.

Теги: новый год политика власть празднование
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2158