Під стінами парламенту знову мітингували чорнобильці. Люди побачили, що законодавці готують новий сюрприз, який також надійно схований під назвою закону - щодо розгляду справ Верховним судом України. В опозиції про нові вимоги пільговиків, мабуть, не чули. Але все одно трибуну заблокували.

Чорнобильці напередодні знову пікетували Верховну раду. Людей схвилював документ під номером 9151, який повертає повноваження Верховному суду України.

"Но в том числе есть там положения, которыми дается возможность ответчикам, а в нашем случае это Пенсионный фонд Украины, аппелировать или подавать соответствующие касации уже спустя не то, что там пропущенный срок аппеляции, а спустя год, два, а то и десять лет, на те судебные решения, которые уже выполняются", - пояснив співорганізатор акції чорнобильців Петро Прокопенко.

Пільговики бояться, що суди почнуть масово оскаржувати надану раніше чорнобильську допомогу. В опозиції, скоріш за все, про нові вимоги протестувальників не знали. Тому вирішили заблокувати парламент - проти голосування закону про виконання судових рішень. От тільки замість гасел за чорнобильців повішали написи "Юлі - Волю".

"Мы какое-то время посмотрим на это цирковое представление, а потом примем соответствующие решения, как нам действовать дальше", - попередив голова фракції ПР у парламенті Олександр Єфремов.

Щоб повернути роботу парламенту у звичайне русло, спікер Володимир Литвин офіційно заспокоїв опозицію: закон про виконання судових рішень поки знімуть з розгляду.

"Кабінет міністрів разом з громадськими організаціями, з якими підписали відповідні меморандуми, хай ще раз погодять питання. Тим більше, що до підготовленого проекту у другому читанні є й зауваження Міністерства юстиції", - заявив спікер Верховної Ради України Володимир Литвин.

Згідно зі скандальним законопроектом, Верховний Суд зможе виносити за результатами перегляду справ нові рішення. Суперечки викликає і пропозиція включати до Реєстру судових рішень не всі ухвали судів загальної юрисдикції, а тільки перелік, затверджений Радою суддів України за погодженням з Державною судовою адміністрацією. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: ubr чернобыльцы. верховный суд
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 718